Бурим Рамадани: Јаблановић на Кошару, а Полиција и Обавештајне службе у сну

Стручњак за безбедност и безбедносна питања Бурим Рамадани, на свом Фејсбук профилу је написао да је долазак Јаблановића на Косово и Кошаре доказ, да су Полиција Косова и Обавештајне службе у дубоком сну, преноси портал Коха.нет.

„ Улази Јаблановић и одлази чак до Алабаније, на Кошаре, место, које је једно од симбола херојеске ослбодилачке борбе. Постави пластично цвеће, разгледа, одржи говор пред камерама, покаже колико воли Милошевићеву Србију, затим уђе у аутомобил и правац ка Србији или ко зна где!? … Дакле, Полиција у сну, Обавештајне службе у сну“, написао је Рамадани на свом Фејсбук налогу.

13000082_10154193038509617_3297545567905695364_n

„Policia e Inteligjenca në gjumë, Jabllanoviqi e dëshmoi.

Hyn Jabllanoviqi e shkon hajt e hajt deri në kufi me Shqipërinë. Në Koshare ku është një nga vendet simbol të luftës heroike çlirimtare.

I vendos lulet e plastikës, bën xhirime, i mban fjalim një kamere të thjeshtë, e tregon sa e don Serbinë Millosheviqiane, i hyp kerrit dhe kthehet hajt e hajt në Serbi a në dreq t’mallkuar, ku ta di unë.

Këndej, Policia në gjumë. Inteligjenca në gjumë.

Paramendoni kur dikush vjen për ta bërë ndonjë sulm…

Jabllanoviqi u tregoi diçka:“